ارسال مته دریل ستونی به عنوان هدیه برای پادشاه بریتانیا

چگونه آن را به یک چرخ دوکی گسترش دهیم! اگر می خواهید روی شعاع های داخلی کار کنید و سایر ابزارها در اینجا بهترین کار را ندارند مته دریل ستونی چرخ دوکی همیشه بسیار مفید است. شعاع های داخلی با غلتک های سنباده در اندازه های مختلف ماشین کاری می شوند.

شما می توانید آنها را بخرید یا می توانید آنها را به اندازه ای که نیاز دارید درست کنید. بقایای چوب از تخته مالتی پلکس برای این منظور مناسب است. شما دیسک های دایره ای را به قطر مورد نظر با اره سوراخ دار جدا کردید.

مقدار بستگی به ارتفاع مورد نظر غلتک دارد. غلطک من تقریبا ارتفاع 12.5 سانتی متر، با مالتی پلکس 25 میلی متر، بنابراین 5 دیسک. هر کدام روی یک سطح با چسب پوشانده می شوند.

حالا دیسک ها را روی میله رزوه ای به قطر مته وسط اره سوراخ دار قرار دهید و با مهره و واشرهای بزرگ به هم فشار دهید تا چسب سفت شود.

غلتک حاصل را در پرس مته بکشید. برای صاف کردن سطح، نصف ورق سنباده (80 گریت) را با چسب یا چسب اسپری روی یک تخته صاف بچسبانید.

حالا وقتی مته را شروع می کنید، می توانید به آرامی کاغذ سنباده را به سمت بیرون غلتک نگه دارید و سطح را تا زمانی که صاف و یکدست شود کار کنید. سپس با اره برقی یا اره اره ای، شکافی به عمق 1 سانتی متر را در رول اره کنید

این اولین بار است که کمی مبهم است، اما کار می کند. برای اینکه کاغذ سنباده نتواند در حین کار بیرون بیفتد، یک میخ را در شکاف بالا و پایین قرار دهید و آن را در آنجا محکم کنید. غلتک سنباده شما اکنون آماده است و می توانید آن را در اندازه های مختلف تولید کنید. اصل همیشه ثابت می ماند.

اکنون هنگام سمباده زدن با این نوع غلتک سنباده، گرد و غبار سنباده زیادی ایجاد می شود. همچنین اگر بتوانید از سطح پایه که در زاویه قائمه با چرخ سنگ زنی قرار دارد استفاده کنید ارزان تر است. برای این کار، اکنون یک میز کار با گزینه های اتصال برای جاروبرقی کارگاهی شما می سازیم.