بزرگترین بافنده جارو دستی فانتزی دیروز فوت کرد و نامش در کتاب گینس ثبت شد

جارو دستی فانتزی و خاک انداز مجموعه مفیدی برای نظافت که همیشه در دسترس است در خانه، داشتن یک کیت جارو و خاک انداز برای از بین بردن خرده ها یا کثیفی ها در یک لحظه مفید است، به خصوص اگر در گوشه هایی قرار گرفته باشد که دسترسی به جاروهای برقی دشوار است.

مدل بی سیم وجود دارد که حتی کوچکترین ذره گرد و غبار را با یک لمس ساده می مکد. و با این حال، با وجود راه حل های تکنولوژیک تر برای تمیز کردن کف ، دست کشیدن از کمک جارو و خاک انداز ، در سنتی ترین شکل آن، آسان نیست. ساده، اما اجتناب ناپذیر، می تواند حتی به غیر قابل دسترس ترین گوشه ها برسد

صرف نظر از محصول تکنولوژیکی که نظافت منزل را به آن سپرده اید، به شما توصیه می کنیم که همیشه یک ست بسیار مفید جارو و خاک انداز را در دسترس داشته باشید، استفاده آسان و سریع کنار گذاشته شود.

در اینجا توصیه های خرید ما است.

جارو

مجموعه جارو و خاک انداز تاشو عالی با ظرف گرد و غبار ساده ترین راه برای جارو کردن سریع خانه و محل کار شما است. این جارو که از مواد محکم و بادوام ABS ساخته شده، قابل افزایش است تا بدون خم شدن از آن استفاده شود.

دندانه های جلویی دیگ گرد و غبار برای از بین بردن آسان کثیفی از موهای جارو بسیار مفید است. پس از اتمام استفاده از آن، می‌توانید مجموعه را در عمق 15 سانتی‌متری بدون نگرانی در مورد اشغال فضای بیش از حد ذخیره کنید.

جارو Vileda DuActiva دارای یک مانع الکترواستاتیک گرد و غبار (درست در پشت پرزها) است تا خاک و گرد و غبار را در یک مرحله جمع آوری کند، بدون اینکه آن را بلند کنید و در هوا پخش کنید.

الیاف سیاهی که جارو از آن ساخته شده است برای جذب گرد و غبار استفاده می شود، در حالی که الیاف قرمز برای دسترسی آسان به گوشه ها، لبه ها و شکاف ها ساخته شده است. یک برس توالت دستی با ویژگی های مشابه جارو نیز به همراه ست جارو و گردگیر ارسال می شود.