بزرگترین کارخانه دستکش لاتکس در ایران | تولید کننده انواع دستکش پزشکی

کارخانه دستکش لاتکس یکی از بخش های کارخانه دستکش پزشکی است که این محصول را با برند های مختلف به قیمت درب کارخانه به مشتریان عزیز عرضه می دارد. در سرتاسر ایران نمایندگی های معتبر فروش دستکش با برند ها ی مختلف در حال ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشند نمایندگی هایی همچون نمایندگی دستکش spa ، نمایندگی دستکش لاتکس biomax، نمایندگی دستکش رز مریم،رویال، دکتر گلاو و غیره.

دستکش پزشکی و انواع آن

دستکش های لاتکس، وینیل،نیتریل و نایلونی از انواع دستکش یکبار مصرف با مصارف و ویژگی های متفاوت درحرفه های مختلف هستند. دستکش لاتکس را می توان به عنوان یک دستکش بیمارستانی نام برد. این دستکش ها به صورت استریل شده و بسیار با دوام و مقاوم در برابر پاره شدن هستند.

دستکش وینیل از چند منظور نسبت به دستکش لاتکس مناسب تر است:

  • فاقد لاتکس می باشد که این مورد خود باعث جلوگیری از حساسیت نشان دادن پوست افراد نسبت به لاتکس می شود.
  • در کارهایی که نیاز به دقت لمس بالایی ندارند مانند نقاشی، تمیزکاری، دستکش مخصوص آشپزی، مونتاژ و یا به عنوان یکی از انواع دستکش آزمایشگاهی استفاده می شود.
  • دستکش وینیل ضخیم تر و گشادتر از دستکش لاتکس می باشد. نمایندگی مرکزی دستکش وینیل در تهران مستقر است که به سراسر ایران خدمات فروش ارائه می دهد. نمایندگی دستکش وینیل اصفهان برندهایی همچون حریر، رویال، اپی پرفکت و …. توسط این نمایندگی در حال عرضه به بازار می باشد.

یکی از روش های خرید دستکش جراحی، خرید اینترنتی دستکش جراحی است. با خرید اینترنتی می توان از تمامی خدمات آن اعم از ارسال آسان محصول، در جریان ویژگی های محصول قرار گرفتن یا عودت محصول بهره مند شد. برای مثال میتوان به خرید انواع دستکش پزشکی دیجی کالا اشاره کرد.

کارخانه دستکش پزشکی

دستکش ها جهت معاینه و جراحی از انواع دستکش پزشکی به شمار می روند که در میان آن ها نیتریل و لاتکس هم از جنبه معاینه و هم جراحی برخوردارند ولی وینیل و نایلونی تنها جنبه معاینه دارند. قیمت دستکش پزشکی با توجه به مواد اولیه مورد استفاده در آن ها و برند تولید کننده آن ها متفاوت می باشد.

شرکت دستکش حریر ایران بعنوان کارخانه دستکش لاتکس در ایران فعالیت دارد که نمایندگی دستکش لاتکس این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سرتاسر کشور به فروش می رساند. یکی دیگر از شرکت های مطرح در عرصه تولید دستکش شرکت دستکش رزمریم ایران می باشد. شماره تلفن کارخانه دستکش رز مریم را می توان از نمایندگی های مختلف همچون نمایندگی بازرگانی رزمد دریافت کرد.

دستکش جراحی ulma در نوع خود دستکشی بی نظیر جهت جراحی هایی همچون جراحی مغز و اعصاب،چشم، گوش و حلق و بینی و غیره است که این به دلیل کم پودر یا بدون پودر بودن این محصول می باشد.خرید اینترنتی دستکش جراحی با برند هایی مانند ulma، dr glove، گلوری تاچ یا دیگر دستکش جراحی هندی و مالزی به صورت عمده و به طور مستقیم برای همگان فراهم شده است.

خرید اینترنتی دستکش جراحی

قیمت دستکش جراحی حریر در مقایسه با قیمت برند های خارجی وارد شده به کشور کمی ارزان تر است،همچنین می توان این محصول را به قیمت درب کارخانه از کارخانه دستکش جراحی حریر تهیه کرد. فروش دستکش جراحی بدون پودر به بیمارستان ها و مراکز درمانی و فروشگاه های تجهیزات پزشکی توسط بازرگانی رزمد انجام می پذیرد.

کارخانه دستکش لاتکس، انواع دستکش دندانپزشکی و دستکش جراحی ایرانی را تولید می کند (رز مریم،حریر،مدیال)، که با استفاده از سه متریال مختلف تولید می شوند: لاتکس، نئوپرن و نیتریل، بنابراین قیمت دستکش جراحی با توجه به مزیت ها و معایب هر یک از آن ها مشخص می شود. دستکش لاتکس مناسب زمان های طولانی ومحیط های میکروبی و دستکس نیتریل بدون آلرژی می باشد ولی دستکش های وینیل مناسب جراحی نیستند به جهت مقاومت کم آن ها و گشاد بودنشان، ولی خرید اینترنتی دستکش وینیل جهت استفاده در صنایع غذایی امکان پذیر است.

همانطور که از نام دستکش استریل جراحی بدون پودر مشخص است این دستکش ها به جهت استریل بودن و فاقد پودر بودن در بیمارستان ها جهت جراحی کاربرد دارند ولی دستکش جراحی پودری و کم پودر کمتر توسط جراحان مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل داشتن پودر روی سطح آنها که موجب انتقال آلودگی می شود.

نمایندگی دستکش spa

قیمت دستکش spa glove به عنوان واردکننده دستکش نیتریل، توسط نمایندگی های فروش آن در کشور مالزی مشخص می شود. نمایندگی های فروش دستکش spa  در ایران فروش دستکش spa در انواع مختلف را به صورت اینترنتی یا به شکل عمده انجام می دهند.یک نمونه جنس از این دستکش ها که توسط این نمایندگی ها به فروش می رسد دستکش نیتریل spa می باشد. نمایندگی دستکش نیتریل spa فرو ش دستکش نیتریل را در دو رنگ آبی و مشکی و همینطور لاتکس و وینیل را انجام می دهد. دستکش های نیتریل از لحاظ مقاومت بهتر از لاتکس است با اینکه کشسانی کمتری دارد.نیتریل در مقابل پارگی توسط سوزن مقاوم است و به عنوان ضد سوزن شناخته می شود.

دستکش لاتکس stm، دستکش نیتریل درماگریپ و دستکش maxter هم از دیگر برند های خارجی هستند که Maxter هم از نوع لاتکس به صورت کم پودر و غیر استریل و هم نیتریل آبی Maxter تولید می شود. همچنین دستکش های مکستر دارای نوع جراحی هم هستند.با وجود ایجاد حساسیت های پوستی توسط دستکش های لاتکس ولی همچنان جراحان از این دستکش ها استفاده می کنند که این به دلیل تکنولوژی بهبود یافته این محصول می باشد که حساسیت پوستی کمتری را به وجود می آورد. می توان این سه برند را به عنوان دستکش بیمارستانی نام برد.

ردیف دستکش نیتریل تعداد در بسته بسته در کارتن ردیف
1 SPA 100 10 مالزی
2 DERMAGRIP 100 10 مالزی
3 Maxter آبی 100 10 مالزی

نمایندگی دستکش لاتکس biomax

پخش دستکش نیتریل با برند کرنبری توسط نمایندگی دستکش کرنبری انجام می پذیرد. دستکش های نیتریل کرنبری در رنگ های آبی و مشکی به بازار عرضه می شود.دستکش نیتریل به دلیل مقاومت در برابر مواد شیمیایی به عنوان دستکش آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها می توان از آن استفاده کرد، علاوه بر آزمایشگاه این دستکش در آشپزخانه ها، صنایع غذایی، آرایشگاه ها و مراکز بهداشتی قابل استفاده است. با خرید اینترنتی .دستکش های آزمایشگاهی از بازرگانی فروش رزمد قیمت دستکش آزمایشگاهی به صورت عمده برای مشتریان حساب می شود.

کارخانه دستکش پزشکی فروش و عرضه این محصولات را به تمامی نمایندگی های سرتاسر کشور دارد.یکی از این نمایندگی ها نمایندگی فروش دستکش رزمریم که تحت نظارت کارخانه دستکش پزشکی رزمریم قرار دارد.این نمایندگی به دلیل عرضه محصولات رز مریم با کیفیت بالا دارای مشتریان بسیار می باشد. نمایندگی های فروش در ایران از جمله بازرگانی رزمد فروش تمامی محصولات با برندهای مختلف همچون دستکش جراحی medismart و دستکش جراحی مکستر را بر عهده دارد. دستکش جراحی medismart  و مکستر هر دو از جنس لاتکس هستند ولی medismart دارای ویژگی هایی همچون حساسیت بسیار بالا ،یکبار مصرف،پودری و مناسب جراحی بودن می باشد. پودری بودن این محصول باعث راحتی در استفاده از آن می شود.

بزرگترین و معتبرترین کارخانه دستکش لاتکس در ایران

تولید کننده دستکش وینیل این دستکش را از کلرید پلی وینیل تولید می کند. این جنس دستکش فاقد لاتکس هستند بنابراین مانع حساسیت های پوستی ناشی از لاتکس می شوند به همین دلیل در برخی از حرفه ها جایگزین مناسب تری برای دستکش های لاتکس هستند، همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از لاتکس و نیتریل می باشند. تولید کننده دستکش نیتریل نیز این محصول را از پلیمر سه گانه مصنوعی تولید می کند.این دستکش هم به عنوان جایگزین لاتکس و هم وینیل به حساب می آید زیرا هم بدون لاتکس است و هم نسبت به وینیل مقاوم تر است.

بیشتر بخوانید: فیزیوتراپی سوزن خشک

نماینده مرکزی دستکش لاتکس در ایران بعنوان بخشی از کارخانه دستکش لاتکس دارای زیرمجموعه ای از نمایندگی ها در سرتاسر ایران می باشد که شامل نمایندگی دستکش spa، نمایندگی دستکش لاتکس biomax و غیره می باشد این نمایندگی ها تنها فروش دستکش لاتکس را بر عهده ندارند بلکه دستکش های نیتریل و وینیل با همین برند ها توسط آن ها به فروش می رسد. کارخانه دستکش پزشکی به تولید دستکش هایی مشغول است که مناسب تمامی افراد در تمامی حرفه ها باشد از جمله جراحان، دندانپزشکان، آشپزها، آرایشگران، پرسنل آزمایشگاه ها،منازل، صنایع غذایی و غیره می باشد. این دستکش ها از جنس نیتریل، وینیل،لاتکس و نایلونی و نئوپرن می باشند.

تنها کارخانه دستکش جراحی در ایران

دستکش جراحی ulma از جنس لاتکس می باشد و جزء دستکش های کم پودر جراحی می باشد که در بسیاری از جراحی های عمومی وتخصصی مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش جراحی intouch هم در دو نوع بدون پودر و کم پودر تولید می شود و از جنس لاتکس می باشد و همانند دستکش جراحی ulma برای جراحی هایی مانند جراحی گوش و حلق و بینی، جراحی های زیبایی و …استفاده می شود. دستکش جراحی سوپرمکس دارای ویژگی های مشابه با دستکش جراحی  ulma و intouch می باشد و استریل و یکبار مصرف نیز هست. این دستکش ها به عنوان دستکش جراحی هندی و مالزی به حساب می آیند. دستکش جراحی سوپا با جنس لاتکس و نایلونی تولید می شود و به دو صورت استریل و غیر استریل به بازار عرضه می شود.

بیشتر بخوانید: فروش دستکش سربی لاتکس

به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده دستکش جراحی می توان شرکت دستکش حریر ایران را یک کارخانه دستکش لاتکس نام برد، که در این عرصه به عنوان تولیدی دستکش دارای اعتبار و مشتریان فراوان است. این نمایندگی دارای شعبات مختلف در سر تاسر کشور می باشد که به طور مستمر در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستند و این امکان را فراهم آورده اند که مشتریان به صورت اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.