جشن حوله تن پوش تاچ ترکیه یکی از رسومات صد ساله در کشور

نحوه چیدمان حوله تن پوش تاچ ترکیه در حمام و محل قرار دادن پارچه های دستشویی استفاده شده اول از همه، باید برای مهمانانتان مشخص باشد که آن پارچه های دستشویی برای آنها در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب آنها را مجبور نخواهید کرد که قبل از ورود به حمام از شما بپرسند که از کدام حوله می توانند استفاده کنند.

دستمال ها به دلیل اندازه شان نباید روی قفسه حوله قرار گیرند ، بلکه باید در کنار سینک و نزدیک صابون قرار گیرند. می توانید آنها را تا کنید یا بغلتانید تا در یک سبد یا جعبه باز قرار دهید.

در مجموعه‌هایمان، پارچه‌های شستشو با یک روچه کوچک کتانی و یک سبد کتانی مقاوم در برابر لکه ساخته شده‌ایم.و اسفنج برای هماهنگی با پارچه های شستشو.

سبد با 4 یا 5 دستمال رول شده که به صورت عمودی در داخل سبد قرار گرفته اند، شبیه گلدانی از گل های رنگارنگ است و در نتیجه یک مکمل تزئینی و مفید برای سرویس بهداشتی شما ایجاد می کند.

حوله

همیشه تعداد کافی حوله برای سرویس دهی به همه مهمانان خود تهیه کنید، در صورت لزوم، در اواسط عصر یک بررسی سریع انجام دهید و در نهایت پارچه های تمیز استفاده شده را جایگزین و یکپارچه کنید.

همچنین بهتر است یک سبد کوچک بعد از استفاده از آن، یک بار در آن قرار داده شود که مهمان بتواند آن را در آن قرار دهد.

حوله ها می توانند اسفنجی یا کتان باشندو خوب است که آنها را با حوله های دیگر خانه یا حداقل در رنگ خنثی مناسب حمام خود هماهنگ کنید.

آنها را می توان با حاشیه یا زواید تکمیل کرد و حتی می توان با حروف اول میزبان یا حتی نام خانه یا قایق شخصی سازی کرد.

دستمال‌های کاغذی هم در بازار وجود دارد، اما شخصاً متوجه می‌شوم که علاوه بر ضد محیطی بودن، به اندازه دستمال‌های کاغذی سر سفره زشت هستند…

صادقانه بگویم، من می‌دانم که قرار دادن دستمال‌های کتان سر میز (قبلاً در پست قبلی به طور مفصل در مورد آنها صحبت کردم) و همچنین دستمال های کوچک در حمام، نشانه مراقبت از مهمانان ما است. در واقع، کاغذ باعث می شود فکر کنید که نمی خواهید وقت خود را با ماشین لباسشویی برای آنها تلف کنید.