خرید بدون واسطه دستکش سربی لاتکس

خرید بدون واسطه دستکش سربی لاتکس برای مراکز درمانی نظیر بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی در این سایت انجام می گیرد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با مشخصات این دستکش و ویژگی های آن اطلاعاتی را ارائه کنیم.

بهترین دستکش برای معاینه و جراحی

خرید بدون واسطه دستکش سربی لاتکس

در سال های اخیر تحقیقات و آزمایشات بسیار زیادی توسط محققان و متخصصان بر روی انواع دستکش های یکبار مصرف انجام شده تا بهترین نوع دستکش برای معاینه و جراحی شناسایی و تعیین شود.

نتیجه تحقیقات همواره دستکش لاتکس را به عنوان بهترین دستکش برای جراحی و معاینه معرفی نموده است.

دستکش لاتکس در حال حاضر مورد تایید بسیاری از سازمان های جهانی بهداشت و درمان بوده و در بسیاری از بیمارستان های جهان از آن برای امور مختلف پزشکی استفاده می کنند.

مشخصات دستکش سربی لاتکس

نوع دیگری از دستکش های لاتکس وجود داشته که بیشتر برای محافظت دست در برابر اشعه ایکس کاربرد دارند و این دستکش ها تحت عنوان دستکش سربی لاتکس در بازار عرضه می شوند.

از جمله مهم ترین مراکزی که استفاده از دستکش لاتکس برای پرسنل آن ها کاملا الزامی است می توان به مراکز زیر اشاره کرد:

رادیولوژی
آنژیوگرافی
سونوگرافی
مراکز درمانی هسته ای

در این مراکز همواره از مدل سربی دستکش لاتکس استفاده شده زیرا این دستکش ها در برابر تابش های رادیو اکتیو بسیار مقاوم بوده و از نفوذ این تایش ها به دست ها جلوگیری می کند.

دستکش های لاتکس سربی همانند دیگر انواع دستکش های لاتکس در سایز های کوچک، متوسط و بزرگ تولید شده و برای راحتی دست همواره از انعطاف پذیری بسیار عالی برخوردار هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت دستکش جراحی نیتریل

از دیگر ویژگی های این دستکش ها می توان به عدم برخورداری از بوی نامطبوع و بسته بندی های استاندارد آن ها اشاره کرد.

خرید بدون واسطه دستکش سربی لاتکس

خرید بدون واسطه دستکش سربی لاتکس

مراکز درمانی و کلینیک های پزشکی همواره دغدغه خرید دستکش های سربی لاتکس به صورت مستقیم و بدون واسطه را دارند.

اغلب آن ها نمی توانند به راحتی مراکز دست اول فروش انواع دستکش های سربی لاتکس را شناسایی نمایند و مجبور به خرید با واسطه و پرداخت هزینه های بسیار بالا می هستند.

لازم است بدانید که خرید بدون واسطه دستکش سربی لاتکس همیشه به صورت حضوری از مراکز فروش دست اول صورت نمی گیرد و در حال حاضر تمامی مراکز فروش دست اول امکان خرید اینترنتی انواع دستکش سربی لاتکس را برای مشتریان عمده فراهم کرده اند.

بیشتر بخوانید: قیمت سوزن طب سوزنی

قیمت و شرایط فروش انواع دستکش سربی لاتکس در خرید اینترنتی با خرید حضوری هیچ تفاوتی نداشته و کاملا یکسان می باشد.