خرید دستکش نیتریل آبی به قیمت گمرک | بازرگانی رزمد

  • خرید دستکش نیتریل آبی و خرید دستکش نیتریل مشکی از طریق نمایندگی ها چگونه امکان پذیر است؟
  • قیمت دستکش نیتریل spa و my glove چقدر است؟
  • آدرس نمایندگی فروش دستکش نیتریل کجاست؟
  • تفاوت قیمت دستکش نیتریل بدون پودر گلوری تاچ و دستکش نیتریل کرنبری چقدر است؟

خرید دستکش نیتریل آبی وارداتی به قیمت گمرک حدود 22 هزار و پانصد تومان امکان پذیر است. نمایندگی فروش دستکش نیتریل مرکز اصلی پخش دستکش نیتریل است. این نمایندگی قیمت دستکش نیتریل مشکی را نیز بصورت هفتگی اعلام می کند. که این نوع دستکش در صنایع مختلف کاربر بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها سالن های زیبایی و آرایشگاه ها هستند.

دستکش نیتریل

دستکش نیتریل جایگزین مناسبی برای دستکش لاتکس و دستکش وینیل محسوب می شود. اگر به طور دقیق بخواهیم بنگریم، افرادی که در بیمارستان، دندانپزشکی و آزمایشگاه کار می کنند، بدلیل ماهیت کارشان اغلب به دستکش های نیتریل نیاز دارند. انواع مختلفی از دستکش های نیتریل موجود در بازار دستکش پزشکی وجود دارند.

دستکش نیتریل یک دستکش با مواد اولیه مصنوعی است که ویژگی های شبیه به لاستیک دارد. دستکش نیتریل تقریباً همان انعطاف پذیری، استحکام کششی و دوام شبیه لاتکس را دارد. یکی از بهترین ویژگی های این دستکش ها این است که عاری از لاتکس طبیعی و غیر آلرژی زا است. نیتریل با دوام تر از لاتکس است که محافظت بسیار مناسبی در برابر مواد شیمیایی، نفتی، حلال ها و اسید ها دارد.

دستکش نیتریل در دو نوع جراحی و معاینه تولید می شود. دستکش معاینه نیتریل در مشاغل مختلفی به کار می رود که بعضا با کلماتی مانند دستکش آزمایشگاهی یا دستکش نیتریل آزمایشگاهی، دستکش لاتکس مشکی آرایشگری یا دستکش آرایشگری مشکی، دستکش دندانپزشکی یا دستکش دندانپزشکی بنفش برخورد می کنیم. با این حال جنس همه این ها از نیتریل است. آمار خرید دستکش نیتریل آبی از بقیه رنگ ها بیشتر است.

به صورت کلی ویژگی های دستکش نیتریل در زیر به صورت خلاصه آورده شده است:

  • برای افزایش کارایی از متریال فوق العاده نرم ساخته شده است.
  • فاقد لاتکس و بدون پودر می باشد.
  • از دستها در برابر مواد شیمیایی و مواد عفونی محافظت می کند.
  • دستکش نیتریل به دلیل مقاومت در برابر سوراخ شدن در صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از دستکش های لاتکس و نیتریل معمولاً هنگام برخورد با موقعیت های پرخطر که شامل خون ، مایعات بدن یا بیماران مبتلا به بیماری های عفونی است استفاده می شود.

قیمت دستکش نیتریل spa

وجود یرندهای مختلف از دستکش نیتریل در بازار ایران و تنوع رنگهای این دستکش باعث شده مصرف کنندها در مورد انتخاب محصولات مورد نیاز خود بسیار تحقیق کنند. وجود نمایندگی های فروش دستکش نیتریل در سراسر ایران اطلاعات به روزی را در مورد قیمت دستکش نیتریل بدون پودر در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد.

اما در حال حاضر راه ساده تری که می توان به خریداران پیشنهاد داد استفاده از سیستم خرید اینترنتی  دستکش نیتریل است. چرا که انتخاب این روش  هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است هم از لحاظ صرف زمان. در گذشته بسیار از مدیران صنایع گوناگون باور داشتند که دستکش وینیل از نظر قیمتی به صرفه تر است. اما مقاومت مناسب دستکش های نیتریل و قابلیت استفاده طولانی مدت از آنها باعث شده که روز به روز گرایش به خرید دستکش های نیتریل افزایش یابد. زیرا صرفه با آنها است.

دستکش نیتریل evolve، دستکش نیتریل کرنبری، مای گلاو و لایفن از جمله دستکش های نیتریل خارجی در بازار ایران هستند. برای خرید دستکش آزمایشگاهی می توان برندهای فوق را که از کیفیت نسبتاً مناسبی نیز برخوردارند برگزید.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل

در بازار دستکش پزشکی ایران نمونه های مختلفی از دستکش نیتریل چه داخلی و چه خارجی وجود دراد. بنابراین قیمت دستکش نیتریل دارای گستره متفاوتی است. تقریباً همه برندها دارای نمایندگی فروش دستکش نیتریل هستند. بنابراین برای خرید دستکش نیتریل آبی و خرید دستکش نیتریل مشکی باید به سراغ این نمایندگی ها رفت.

بیشتر بخوانید: فروش سوزن طب سوزنی

این کار عملا برای بسیار از صنایع غیر ممکن است، بنابراین خرید اینترنتی دستکش نیتریل بصورت عمده می تواند کمک شایانی به مشاغل کند. از این جهت قیمت دستکش نیتریل خریداری شده کاهش می یابد و از نظر هزینه های مصرفی مقرون به صرفه تر است. برای هر گونه سفارش یا خرید با نمایندگی ما تماس گرفته و لیست قیمت انواع مختلف دستکش را دریافت و سپس برای خرید تصمیم گیری فرمایید.

دستکش نیتریل کرنبری

از نظر بالینی ثابت شده است که دستکش های نیتریل تحریکات پوستی دست را به دلیل استفاده  و شتشوی مداوم دستها کاهش می دهند. برخی از دستکش های کرنبری ویتامینه شده اند به این دلیل مانع خارش، ترک پوست و یا خشکی دست می شوند.

در میان انواع رنگهای این دستکشها قیمت دستکش نیتریل مشکی نسبت به بقیه بیشتر است. برند کرنبری در ایران نمایندگانی دارد که کار پخش دستکش های رنگی را انجام می دهند. تولیدات آنها در رنگ های دستکش نیتریل آبی، نارنجی، مشکی و سفید است. دستکش نیتریل cranberry در بسته بندی های 200 و 300 عددی یافت می شود که در جدول زیر بصورت کلی به آنها اشاره شده است.

نام کالا تعداد در بسته بسته در کارتن
1 دستکش نیتریل آبی 300 10
2 دستکش نیتریل آبی ویتامینه 200 10
3 دستکش نیتریل نارنجی ویتامینه 200 10
4 دستکش نیتریل مشکی 200 10

خرید دستکش نیتریل آبی به قیمت گمرک

دستکش نیتریل آبی یکی از پر کاربردترین انواع دستکش است که هم در بخش پزشکی و بیمارستان ها و هم در مراکز صنعتی مختلف مورد استفاده است. اغلب گرایش به استفاده از دستکش های نیتریل وارداتی دارند. دستکش هایی که از مالزی، تایلند و چین وارد ایران می شوند. واردکننده محصولات را به نمایندگی ها می دهد و خود را درگیر فروش خرد نمی کند. با این حال خرید دستکش نیتریل آبی با قیمت مناسب برای مراکز مختلف یک اولویت است.

بازرگانی رزمد به عنوان بزرگترین مرجع خرید و فروش دستکش های پزشکی در ایران این امکان را در اختیار مراکز مختلف قرار داده تا بصورت مستقیم از وارد کننده دستکش خرید خود را انجام دهند. این کار از طریق سیستم خرید اینترنتی دستکش نیتریل امکان پذیر است. قیمت دستکش نیتریل مشکی در این شرایط حدود 36 هزار تومان است.

قیمت دستکش نیتریل مشکی

دستکش نیتریل مشکی در بین سایر دستکش های نیتریل از ضحامت و استحکام بالاتری برخوردار است. بیشتر در امور صنعتی، هتل داری، سالن های آرایشی، تاتو و صنایع غذایی به کار می رود. قیمت خرید دستکش نیتریل آبی نسبت به آن ارزان است. بنابراین در بیشتر آزمایشگاه ها ترجیح داده می شود که از دستکش نیتریل آبی استفاده شود.

بیشتر بخوانید: خریدسرنگ انسولین

در ایران تنها یک برند تولید می شود. دستکش گلوری تاچ و دستکش نیتریل evolve خارجی رقیب دستکش مشکی op هستند. قیمت دستکش نیتریل مشکی op حدود 35 هزار و دستکش نیتریل مشکی خارجی از 37 هزار تومان شروع می شود.