دریل سه کاره بوش اصل که مهریه دختر 9 ساله بود

هر مدل دریل دارای مجموعه خاصی از عملکردها است که کار با آن را آسان تر می کند و دامنه استفاده از دریل را گسترش می دهد. هنگام انتخاب یک ابزار، باید این عملکردها را به دقت بررسی کنید و ارزیابی کنید که چقدر در کار آینده مفید خواهند بود.

بیایید به نمونه هایی نگاه کنیم. با عملکرد معکوس، دوک در جهت مخالف در دریل سه کاره بوش اصل می چرخد. اگر نیاز به جدا کردن دریل گیر کرده دارید، این کار مفید است.

یک عملکرد معکوس اجباری برای دریل های شارژی خواهد بود، زیرا آنها عمدتا برای کار بر روی پیچ های باز کردن و پیچ های خودکار طراحی شده اند.

در صورت انتخاب دریل با قفل خودکار اسپیندل، تعویض سریع تجهیزات امکان پذیر است. اگر یک چاک بدون کلید در مته وجود داشته باشد، به تحقق همان هدف کمک خواهد کرد. این باعث صرفه جویی در زمان لازم برای تعویض نازل و دریل می شود.

بسیاری از مدل های دریل مجهز به سیستم کنترل و تنظیم هستند. این سیستم ها سرعت اسپیندل و چرخش ثابت، دمای موتور، بار دنده و غیره را کنترل می کنند.

دریل

و در نهایت، یک کلمه در مورد ارگونومی. این اوست که راحتی شما را در حین کار تضمین می کند و آن را نیز لذت بخش می کند. آنچه مهم است شکل دسته، نحوه و مکان قرارگیری آن، وجود لنت و درج لاستیکی است.

انواع اصلی دریل برقی عبارتند از:

مدل های بدون ضربه (برو به محصولات) ابزار استانداردی هستند که برای سوراخ کردن مواد نسبتا نازک و شل مناسب هستند. مناسب برای کار با پلاستیک، چوب و فلز، حفاری سریع و تمیز را فراهم می کنند. خانگی و نیمه حرفه ای معمولاً از پلاستیک ABS ساخته می شوند ، موارد حرفه ای از فلز مقاوم در برابر ضربه ساخته می شوند.

پرکاشن (برو به محصولات) دو حالت کار دارد: حفاری و سوراخکاری با ضربه. برای ایجاد سوراخ در مواد مخصوصاً بادوام: بتن، آجر (برو به محصولات)، سنگ، ضربه ای لازم است. آنها همچنین برای کار با همان موادی که از مواد بدون تنش استفاده می شود مناسب هستند: دو حالت کاملاً این امکان را می دهد.

ر/درایور نه تنها دریل می‌کند، بلکه پیچ‌ها و پیچ‌ها را به چوب، دیوارها، دیوار خشک (به سراغ محصولات بروید) و غیره نیز هدایت می‌کند. پیچ ها آنها را می توان با باتری مجهز کرد – این باعث می شود که آنها متحرک تر باشند، اما کمی قدرت کمتری دارند.

میکسرهای دریل با دو سرعت نه تنها برای حفاری، بلکه برای مخلوط کردن مخلوط های ساختمانی خشک (رفتن به محصولات)، رنگ ها (برو به محصولات)، برای رنگ آمیزی استفاده می شود. نازل را می توان به مته تغییر داد و میکسر را می توان به عنوان یک دریل برقی استاندارد استفاده کرد.

دریل های الماس – یا ابزارهای حفاری الماس – دریل های الکتریکی قدرتمندی که برای کار با مواد سنگین از جمله بتن مسلح، سنگ، آجر طراحی شده اند. آنها به تاج های الماس مخصوص مجهز هستند، برخی از مدل ها با آب خنک می شوند.

آنها در فعالیت های حرفه ای ساخت و ساز ضروری هستند، اما در زندگی روزمره معمولاً اضافی هستند.
دریل ها می توانند بدون سیم باشند. این مدل‌ها معمولاً از مدل‌های کابلی قدرت کمتری دارند، اما برای مصارف خانگی و موقعیت‌هایی که کارگر به حداکثر تحرک نیاز دارد، ایده‌آل هستند.