شلوار لی بچه گانه عمده که مورد توجه فضایی ها قرار گرفته است

این هفته می خواهیم در مورد لباسی صحبت کنیم که مطمئنا از مد نمی افتد. شلوار لی بچه گانه عمده ای است که از کمر به پایین لباس می پوشاند.

دانستن تاریخچه شلوار به ما کلیدهایی می دهد تا به این لباس اساسی در کمدمان نزدیک شویم. آیا می خواهید الگوبرداری از شلوار را یاد بگیرید؟ در Andrespert ما می توانیم از ابتدا با آموزش 100% شخصی به شما آموزش دهیم. برای مشاهده نحوه اندازه گیری شلوار می توانید به صفحه ما مراجعه کنید.
ریشه های شلوار
این شلوار از بربرهای بربرها می آید که از آن برای محافظت از خود در برابر باد سرد سرزمینشان استفاده می کردند. در طول دوره طولانی تاریخی، شلوار به طور مداوم و به طور قاره ای به اشکال مختلف تکامل یافته است: بلند، تنگ، باد کرده، آراسته، دوخت، شکوفه دار، …

شلوار فعلی در حدود سال 1830 در انگلستان ظاهر شد، اما تا شورش های دانشجویی در دهه 1960 به لباس زنانه تبدیل نشد.

امروزه شلوارها به عنوان یک لباس تک جنسیتی در نظر گرفته می‌شوند و بخش وسیعی از جوانان، به خصوص شلوار جین و لباس‌های ورزشی را تسخیر کرده‌اند.

شلوار

اگرچه شلوارهای کلاسیک در مد مردانه همچنان بازار قدرتمندی دارند.

شلوار راسته بدون پلیسه، شلوار راسته چین دار، شلوار لاغر، شلوار گشاد یا دم فیل، شلوار گشاد، شلوار حرمسرا، شلوار ترکی، شلوار گاچو، شلوار ماهیگیری، شلوار زیپ دار، شلوار گشاد، شلوار دزد دریایی، شورت برمودا ، شورت یا شورت و لیست گسترده.

مسیر حرکت شلوار آن را به لباسی بسیار متنوع تبدیل کرده است، شلوار می تواند دارای طول های مختلف و سبک های مختلف باشد: شلوار کلاسیک بلند تا وسط پاشنه با یا بدون چرخش، شلوار کاپری یا ماهیگیری در فاصله 3 یا 4 سانتی متری مچ پا، دزدان دریایی درست زیر ساق پا، دوچرخه سوار یا شکوفه های زیر زانو، برمودا روی زانو، شورت روی ران، شورت بسیار کوتاه در سطح کمر…

شلوار جین، جین، شلوار جین، تگزاس.

در سال 1853، در اوج هجوم طلا و با ساخت راه آهن در آمریکای شمالی، نیاز زیادی به لباس های مقاوم وجود داشت. آمریکا کشوری مرفه و جوشان بود که در آن همه چیز برای انجام دادن وجود داشت و کشاورزان، معدنچیان، دامداران (کابوها)، کارگران راه آهن و غیره… آنها به لباسی نیاز داشتند که در برابر استفاده سنگین روزانه مقاومت کند.