شیلنگ آب لباسشویی ال جی برنجی از نشت آب جلو گیری می کند

شیلنگ آب لباسشویی ال جی یک روش محاوره ای برای فراخوانی یک لوله توخالی انعطاف پذیر است که برای انتقال مایعات از یک مکان به مکان دیگر طراحی شده است.

برخی از کاربردهای شیلنگ شامل موارد زیر است:

شلنگ باغچه برای آبیاری گیاهان در باغ یا پاسیو یا برای تامین آب به یک آبپاش برای همین منظور استفاده می شود. آتش نشانان برای خاموش کردن آتش از شیلنگ آتش نشانی استفاده می کنند.

شیلنگ هوا در زیر آب برای انتقال هوا از سطح به غواصان استفاده می شود.

شلنگ فشار قوی برای اتصال به تفنگ واشرهای فشاری یا واشرهای فشار استفاده می شود و برای اینکه بتواند جت آب را به سمت لنج پرتاب کند تا بتوان از آنها در نظافت منزل، غذا، باغ، صنعت استفاده کرد. یا واشر فشار با یک جوراب و میله فشاری خاص عرضه می شود تا فشار آب در هر موتور صحیح باشد

در معماری از شیلنگ های پلاستیکی یا فلزی برای جابجایی آب در زیر ساختمان استفاده می شود.

شیلنگ

شیلنگ های خودرو در خودروها برای جابجایی مایعات برای تهویه مطبوع یا روانکاری سیستم های هیدرولیک استفاده می شود.

در شیمی و پزشکی ، از شیلنگ ها (یا لوله ها) برای انتقال مواد شیمیایی مایع یا گاز استفاده می شود .

در الکتریسیته، شیلنگ کابلی است که از چند سیم عایق جداگانه تشکیل شده و همه با یک غلاف پلاستیکی انعطاف پذیر پوشیده شده است.

در سیستم‌های صوتی، شیلنگ کابلی است که از چندین کابل تشکیل شده است که سیگنال‌های مستقلی را حمل می‌کنند، به طور گسترده در رویدادها یا تأسیسات ثابت مانند کنترل‌های تلویزیون یا ایستگاه‌های رادیویی استفاده می‌شود.
شیلنگ های هیدرولیک برای فشار کم، متوسط، زیاد و شدید. اینها بسته به فشار مورد نیاز می توانند از یک تا چهار توری فلزی بافته داشته باشند.

چقدر نام مستعار تحقیر آمیز در برخی از مناطق جنوب مکزیک.