قنادی که در شاهرود با فوم سقفی و یونولیت کیک درست می کرد!!!

یک سوال متداول که همیشه می شنویم این است که “تفاوت فوم سقفی و پلی استایرن منبسط شده چیست؟”

برخی مواقع، افراد به دنبال محصولات فوم پلی استایرن منبسط شده هستند، اما به اشتباه آنها را با نام STYROFOAM می نامند، حتی اگر مواد کاملاً متفاوت باشند.

قیمت یونولیت سقفی شاهرود از اکثر محصولات رایج “فوم” مانند کولرها، فرستنده‌های شراب، درپوش‌ها و گوشه‌های قالب‌گیری شده، بسته‌بندی جعبه‌ها و حتی فنجان‌های آب سرد کن در واقع فوم پلی استایرن هستند مناسب تر است.

پلی استایرن منبسط شده (EPS) نام صنعتی عمومی برای مواد سفت و سخت سفید است که از انبساط مهره‌های پلی استایرن با بخار و فشار برای چسباندن مهره‌ها به یکدیگر برای تشکیل بلوک‌ها یا شکل دادن به قالب‌ها ساخته می‌شود.

EPS همچنین در صنعت ساخت و ساز برای عایق کاری و پر کردن فضای خالی استفاده می شود.

فوم

STYROFOAM یک علامت تجاری ثبت شده DuPont است. این علامت تجاری طیف کاملی از محصولات ساختمانی پلی استایرن اکسترود شده را پوشش می دهد.

عمدتاً  قیمت فوم در ساخت و ساز برای عایق کاری دیوار، عایق کف و سیستم های عایق سقف بسیار مهم است.

اغلب کلمه “Styrofoam” به طور کلی برای توصیف محصولات فوم پلی استایرن منبسط شده مانند فنجان های قهوه یکبار مصرف، خنک کننده و سایر مواد بسته بندی فوم استفاده می شود که هیچ کدام در واقع STYROFOAM نیستند.

فوم نام تجاری STYROFOAM همچنین طیف کاملی از قیمت فوم سرد درجه یک برای محصولات را ازجمله صنایع گل، صنایع دستی و رویدادهای ویژه پوشش می دهد.

این محصولات ممتاز شناخته شده ترین عایق پلی استایرن اکسترود شده در بازار امروزی در ورق، بلوک، توپ، کره، مخروط و بسیاری از اشکال دیگر موجود هستند.

آنها از خرده فروشان عمده صنایع دستی و گل در سراسر کشور در دسترس مصرف کننده هستند در محصولات فوم یونیورسال، ما متخصص و تامین کننده محصولات EPS و پلی استایرن اکسترود شده هستیم، بنابراین تنها سوال این است که “کدام یک برای پروژه شما مناسب است؟

 

 • منابع:
  1. STYROFOAM™ vs Polystyrene – What’s the difference

 • تبلیغات: 
   1. فروش آنلاین نخ پلی استر در 5 دقیقه
   2. فروشندگان فیله مرغ طعم دار
   3. تولید کنندگان آبلیمو ارگانیک ممتاز
   4. شرکت عرضه کننده نان بستنی درجه یک صادراتی