مایع ظرفشویی پریل می تواند بدن موش ها را نسبت به سرمای شدید مقاوم کند

مایع ظرفشویی پریل برای حفاظت از محیط زیست مواد تشکیل دهنده عصاره گیاهی، تجزیه سیستم نگهدارنده پلی ال سازگار با محیط زیست است

بدنه بطری موس را می توان به طور مستقیم فشار داد تا حباب ایجاد کند و در زمان نرم کردن آن صرفه جویی شود. صابون مایع گیاهی (روغن نارگیل، روغن نخل)، به عمق شکاف نفوذ می کند تا به طور موثر منبع بوی و بوی شیر را از بین ببرد.
کمبود

پک تکمیلی با ظرفیت زیاد وجود ندارد، در صورت استفاده خانواده از مقدار زیاد می توانید با توجه به شرایط اقدام به خرید نمایید.

چیزی که بیش از همه در مورد این برند مرا تحت تاثیر قرار می دهد، عکس مقایسه گل کلم بعد از تمیز کردن در ویدیو است، واقعاً نمی توانم تصور کنم که گل کلم را می توان تا حد درخشندگی تمیز کرد، می توان دید که این جزئیات قابل توجه است. !

هنگام تحقیق در مورد این نوع مواد شوینده ظرفشویی، متوجه شدم که بسیاری از مواد شوینده ظرفشویی با شیشه شیر بچه، میوه ها و سبزیجات ترکیب می شوند، و من ممکن است مقاله ای ترتیب دهم که بخصوص بطری های کودک، سبزیجات و میوه ها را بشویید.

ظرف شوی جوتو گورو

ظرفیت 500 میلی لیتر

 

مبدا تایوان

بسته بندی سازگار با محیط زیست ساخته شده از پلاستیک بازیافتی

گواهینامه نوع B گواهینامه سازمانی، بدون آزمایش حیوانی، مواد اولیه گیاهی دارای گواهی Eco

مزیت – فایده – سود – منفعت

با استفاده از سورفکتانت‌های مشتق شده از گیاه، مواد خالص و طبیعی، سازگار با محیط زیست و سازگار با پوست و هنگام تمیز کردن ایمن هستند.

آنزیم های کدو تنبل برای افزایش قدرت چربی زدایی اضافه می شوند که می توانند به طور طبیعی توسط طبیعت تجزیه شوند.

افزودن فرمول ضد حساسیت آلوئه ورا و گلیسیرین، می تواند از پوست ما مراقبت کند و دستان ما پس از شستن خشک یا تحریک نمی شوند.