مخلوط کاشی سرویس بهداشتی با مواد برای قاچاق کشف شد

نور حمام باید یکنواخت، روشن باشد و تابش کاشی سرویس بهداشتی خیره کننده را به حداقل برساند. برای تمام فعالیت هایی مانند اصلاح، دوش گرفتن، نظافت و غیره باید از روشنایی عادلانه در کل فضای حمام اطمینان حاصل شود. ناحیه آینه قطعا باید حداقل دو منبع نور با فاصله حداقل 1 فوت از هم داشته باشد تا سایه های روی صورت از بین برود.

رنگ پوست و رنگ مو با سایه ای از نور زرد برجسته می شود. چراغ های سقفی و دیواری باید برای استفاده در حمام ایمن باشند (قطعات الکتریکی باید ضد پاشیده شوند) و بنابراین باید دارای گواهینامه مناسب مانند IP44 باشند.

همه اشکال روشنایی حمام باید دارای استاندارد IP44 به عنوان ایمن برای استفاده در حمام باشند.

اولین سوابق استفاده از حمام به 3000 سال قبل از میلاد برمی گردد در این زمان آب ارزش مذهبی زیادی داشت، به عنوان یک عنصر تصفیه کننده برای جسم و روح تلقی می شد و بنابراین غیر معمول نبود که مردم مجبور به پاکسازی شوند. قبل از ورود به یک منطقه مقدس.

کاشی

حمام ها به عنوان بخشی از زندگی یک روستا یا شهر در طول این دوره ثبت می شوند، با تقسیم بین حمام های بخار در اروپا و آمریکا و حمام های سرد در آسیا. حمام های مشترک در یک منطقه مجزا از محله های زندگی روستا ساخته شده است.

تقریباً همه صدها خانه حفاری شده دارای حمام مخصوص به خود بودند. حمام عموماً در طبقه همکف قرار داشت و حمام از آجر ساخته می‌شد و گاهی اوقات حاشیه اطراف آن برای نشستن وجود داشت.

آب از طریق سوراخی در کف، لوله های سفالی یا لوله های سفالی در دیوارها به سیستم زهکشی شهری تخلیه می شود. حتی مصری های سخت کوش نیز به ندرت حمام خاصی داشتند.

نگرش رومی ها نسبت به حمام کردن به خوبی مستند شده است. آنها حمام های حرارتی بزرگ ( ترما) نه تنها یک توسعه اجتماعی مهم را نشان می دهد، بلکه منبع عمومی آرامش و تجدید قوا است.