مرکز فروش سرنگ انسولین در ساری

مرکز فروش سرنگ انسولین تمامی مراکز درمانی و داروخانه ها در شهر های بزرگ همچون شهر ساری و تهران می باشد. سرنگ انسولین به عنوان یک ابزار پزشکی پر مصرف در این مراکز با قیمت بسیار مناسب به فروش میرسد.

همانطور که مستحضر هستید سرنگ سوزن ابزاری کاملا مخصوص و ویژه است که از آن برای تزریق دارو و همچنین خون گیری استفاده می شود.

جالب است بدانید این وسیله برای اولین بار در سال ۱۸۵۳ اختراع شد.

در طی گذشت سال های بعد انواع سرنگ سوزن های یکبار مصرف تولید شدند که از آنها بیشتر برای واکسیناسیون فلج اطفال استفاده می شد.

نحوه تولید سوزن سرنگ

مرکز فروش سرنگ انسولین

برای ساخت و تولید انواع سوزن سرنگ در شرکت‌های مختلف ابتدا یک ورقه فولادی نازک را درون دستگاه قرار می‌دهند تا آن را به یک لوله تبدیل کنند.
در مرحله بعد که جزو مهم ترین مراحل است کشیدن و شکل دادن این لوله انجام پذیرد و این مرحله باید به نحوی انجام شود که لوله در آن کاملا نازک شود.
تعبیه کردن ورق فولادی به لوله ای که از آن به عنوان سر سرنگ استفاده می شود طی چند روز طول می کشد.
در مرحله آخر روی انتهای لوله ها نشانه گذاری می شود تا لبه آن را تیز کنند.

لوله ها را در مرحله بعد درون دستگاه قرار می دهند تا با یک تیغه الکتریکی از محل مورد نظر برش داده شود و در بعضی مواقع این برش ها در دو نقطه و در بعضی مواقع در سه نقطه انجام می پذیرد.
در مرحله آخر سوزن های سرنگ تولید شده در بسته بندی های مختلف وارد بازارهای تجاری می شوند.

مرکز فروش سرنگ انسولین

مرکز فروش سرنگ انسولین

سرنگ انسولین در حجم های مختلف و در سر سوزن هایی با گیج های متنوع در بازار ها موجود است.

فروش این محصول بیشتر از طریق مراکز فروش حضوری و فروش اینترنتی انجام می پذیرد.

فروش حضوری این محصولات بیشتر داروخانه ها و مراکز درمانی هستند. و فروش اینترنتی این محصولات از طریق سامانه ها و سایت های اینترنتی انجام می پذیرد که در این روش خرید و فروش انواع سرنگ تولید شده در برندهای داخلی به صورت مستقیم به مشتریان ارائه می گردد.