پوشیدن کفش نایک lebron james در تیم Los Angeles Lakers ممنوع شد

کفش نایک lebron james لزوماً باریک‌ترین کفش لبرون جیمز نخواهد بود، اما در آن زمان یکی از پیشرفته‌ترین و سبک‌ترین کفش‌ها از LZG (نسل LeBron Zoom) خواهد بود که تمام نقاط قوت مدل‌های قبلی را با هم ترکیب می‌کند.

از آنجایی که ما شروع به دیدن لبرون جیمز در همه موقعیت‌ها کرده‌ایم، کف آن به خوبی با 2 جیب زوم ایر، در جلو و عقب تقسیم می‌شود تا با انواع بازی‌ها سازگار شود.

این مدل آخرین مدل خواهد بود. که تیم خاصی از طراحان روی آن کار کرده اند. نایک ترجیح می دهد جهت جدیدی به کفش های امضا شده لبرون جیمز برای آینده بدهد.

نایک در حال تغییر طراح اصلی کفش های لبرون جیمز با جیسون پتری است. آنها تا LeBron 15 از نزدیک با هم کار خواهند کرد. طراح واقعاً می خواهد با این مدل جدید انگیزه جدیدی ایجاد کند.

این کابل از فناوری Nike 360 ​​Air Max و همچنین کابل های Flywire استفاده می کند: در مجموع 23 عدد تا شماره پخش کننده خود را به خاطر بسپارید.

LeBron آخرین کفشی خواهد بود که لبرون جیمز با Cavs خواهد پوشید! لبرون جیمز در تابستان 2010 هنگامی که کاوالیرز را به مقصد میامی هیت ترک کرد NBA را تکان داد.

LeBron در تابستان همان سال روانه بازار خواهد شد و متخصصان موافقت می کنند تا موفقیت نسبی کم این مدل جدید را به دنبال تصویر بدی که از این انتقال بی سابقه منتقل شده است، توضیح دهند.

بنابراین، این کفش امضا اولین جفت آن در رنگ‌های Heat با ساختاری مشابه مدل قبلی است: کابل‌های Flywire، فوم Phylon و یک جیب بزرگ 360 Air Max را در زیر کفش خواهیم دید.

LeBron در آغاز فصل 2011-2012 NBA منتشر می شود، همان فصلی که شاه اولین حلقه قهرمانی خود را به دست می آورد.

کفش جدید او برای اولین بار دارای مواد نایک Hyperfuse و کابل های Flywire است. همچنین یک جیب زوم در جلو و یک جیب Air Max در زیر پاشنه برای تلاش زیاد روی بالشتک وجود دارد.

این کفش از فناوری Nike Pro Combat استفاده می‌کند، فناوری موجود در لباس‌های ورزشی برای راحتی که در اطراف کفش یافت می‌شود.