کشف شال موهر پشمی با جاساز مواد مخدر توسط پلیس آمریکا

در اینجا چند مورد ضروری زمستانی برای شال موهر پشمی آورده شده است شال مخملی انواع شال مخمل که به آن شنل نیز می گویند، لوکس ترین پارچه در جهان است که هر کسی می تواند آن را به دست بیاورد. بافت بسیار نرم و در عین حال بسیار براق است.

مثل گوهر نیست، مثل نهر آب می درخشد بدون اینکه چشمان شما را آزار دهد. این یک پارچه استاندارد برای ماه های زمستان است و برای لحاف، پتو، لحاف، مانتو، پلیور و البته شال استفاده می شود.

ویژگی های شال مخملی:

زیبایی راحت موجود در رنگ های متنوع در عین حال شیک و مدرن بافندگی برای همه جنسیت ها بهترین است معایب استفاده از شال مخملی.

به دلیل ضخامت آن، در صورت استفاده طولانی مدت ممکن است پوست گردن را تحریک کند نکته خرید.

شال

هنگام خرید شال مخملی، حتما پارچه ای باریک و محدود انتخاب کنید، در غیر این صورت ممکن است در دست گرفتن آن سخت باشد چگونه یک شال مخملی بپیچیم بپوشیم؟

دو روش برای پوشیدن شال مخملی وجود دارد برای محافظت از زمستان اگر می خواهید سر خود را بپوشانید، وسط شال را روی سر خود قرار دهید و یک سر آن را دور گردن خود بپیچید. این به ویژه برای محافظت در زمستان است برای استایل:

اگر می خواهید استایل را به رخ بکشید، به سادگی آن را روی شانه های خود قرار دهید و اجازه دهید انتهای آن به سمت بدن بیفتد. آیا می خواهید یک شال زیبا و شیک حمل کنید؟
شال پشمی:

پشم یکی دیگر از پارچه های محبوب در مناطق سردتر است و در ماه های زمستان به وفور پوشیده می شود. از پوست پستانداران، عمدتاً بز و گوسفند به دست می آید. راحت است و در بسیاری از پتوهای زمستانی استفاده می‌شود، اما در پوشاک و لوازم جانبی مانند پیراهن، ژاکت و شال نیز بسیار رایج است. در چند نوع می آید:

مرینو موهر آلپاکا از پشم در ساخت انواع جوراب نیز استفاده می شود .