یافت دفتر اسکرپ بوک صد ساله در تابوت فرعون

یک دفتر اسکرپ بوک اگر نمی توانید در منطقه خود یکی از آنها را پیدا کنید، یک کتاب پر از ایده یا چند دی وی دی بخرید. اگر زمان و پول لازم برای سرمایه گذاری دارید، می توانید در کارگاه های هفتگی نیز شرکت کنید.

با کسانی که شور و اشتیاق مشابه شما دارند، شبکه کنید. از وبلاگ های اسکرپ بوک و شبکه های اجتماعی متمرکز بر صنایع دستی دیدن کنید، برای یک حساب پینترست ثبت نام کنید، و به سازمان هایی مانند انجمن اسکرپ بوکینگ و کاردستی کاغذ بپیوندید.

اگر در کلاس شرکت می کنید یا اغلب به مغازه لوازم التحریر می روید، احتمالاً با هنرمندان دیگری آشنا خواهید شد. از آنها بپرسید که آیا آنها متعلق به یک باشگاه هستند یا به فکر راه اندازی باشگاه خود هستند.

در یک کنفرانس شرکت کنید. هر ساله چندین مورد سازماندهی می‌شوند و کارگاه‌ها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های تامین‌کننده را برای نمایش آخرین تجهیزات ارائه می‌دهند.

اگر این هنر را دوست دارید و می خواهید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، حرفه ای شوید.

دفتر

معلم شدن. برای کار با مبتدیان به صبر و نگرش مثبت و دلگرم کننده نیاز دارید. همچنین باید از آخرین روندها و مطالب مطلع باشید تا بتوانید آنها را به دانش آموزان خود نشان دهید.

برای موسسات ارائه دهنده این هنر درخواست دهید یا یک کارگاه آموزشی به مدت یک روز یا یک آخر هفته در خانه خود ترتیب دهید. تبلیغات آنلاین و در فروشگاه های لوازم التحریر.

برای دیگران دفترچه بنویسید. همه حوصله، خلاقیت و مهارت ساختن آنها را ندارند و بسیاری حاضرند برای حفظ خاطرات خود به شخص دیگری پول بدهند. خود را در اینترنت معرفی کنید یا در یک نمایشگاه محلی غرفه راه اندازی کنید و نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید و کارت ویزیت خود را ارائه دهید.

شما می توانید یک سایت برای کسب و کار خود باز کنید. عکس های نمونه های خود را ارسال کنید یا صفحات دیجیتالی ایجاد کنید تا نمونه هایی از کار خود را به نمایش بگذارید.

به عنوان یک نویسنده مستقل کار کنید و برای کمک به ساخت اشعار دفترچه یادداشت کار کنید. یا محتوای صفحات وب اختصاص داده شده به اسکرپ بوک یا مقالات مجلات تخصصی را بنویسید.

چگونه برای مقالات خود ایده بگیریم؟ در بحث‌های مربوط به اسکرپ‌بوک شرکت کنید تا ببینید علاقه‌مندان درباره چه چیزی بحث می‌کنند و کنفرانس‌ها و با تامین‌کنندگان محصول صحبت کنید تا بپرسید آیا شرکت آنها به نویسنده‌ای برای توصیف موارد نیاز دارد یا خیر.