تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / سوزن طب سوزنی / مرکز فروش سوزن طب سوزنی با قیمت ارزان

مرکز فروش سوزن طب سوزنی با قیمت ارزان

مرکز فروش سوزن طب سوزنی به عنوان واردکننده لوازم طب سوزنی این امکان را فراهم آورده تا مشتریان بتوانند سوزن های طب سوزنی را با قیمت ارزان خریداری نمایند. بازرگانی رزمد انواع نیدل ها و دیگر لوازم طب سوزنی را بصورت عمده با ارزان ترین قیمت ها در دسترس مراکز درمانی و مراکز فروش تجهیزات پزشکی قرار می دهد.

لوازم طب سوزنی

طب چینی به عنوان یک طب سنتی دارای عملکردی نسبتاً فوق العاده است. یکی از شاخه های طب چینی طب سوزنی است. البته ابزار مورد استفاده در طب سوزنی بعدها در زمینه های دیگر پزشکی و درمان ورود پیدا کرده و کاربردهای بسیاری دارند. از جمله درای نیدلینگ، زیبایی، درمان فاشیا و … از این قبیل شاخه های درمانی هستند.

انواع لوازم طب سوزنی

  • انواع سوزن طب سوزنی
  • انواع موکسا
  • انواع سید ها
  • دستگاه های طب سوزنی

سوزن های طب سوزنی بر اساس جنس و ضخامت و نوع استفاده به چندین دسته تقسیم می شوند. اما به صورت کلی به دو دسته:

  • نیدل و
  • پرس نیدل

تقسیم می شوند.

موکساها به دو روش مستقیم و غیر مستقیم به کار می روند. تکنیک غیر مستقیم آن امروزه بسیار پرکاربرد است. موکسای در حال سوختن بر روی یک نیدل آکوپانچر قرار می گیرد.

سید به دانه های سیاه کوچکی که از گیاه واکاریا گرفته می شود یا دانه های فلزی کوچک که بیدز یا پلت نام دارند، اطلاق می شود. این دانه ها بوسیله قطعه نوار چسبنده در نقاط خاص آکوپانچری چسبانده می شود. فشار نسبی و مداوم ناشی از وجود این دانه ها موجب تحریک نقاط مورد نظر و اثر درمانی می گردد.

در حال حاضر بازرگانی رُزمِد در حوزه دستگاه های طب سوزنی فعالیتی انجام نمی دهد.

مرکز فروش سوزن طب سوزنی

بازرگانی رزمد با پوشش برترین برندها پاسخگوی نیازهای شما است. برای رفع نیازهای خود در زمینه های فوق شما می توانید از سرتاسر ایران با بخش فروش ما تماس بگیرید و از قیمت های برندهای گوناگون آگاهی پیدا کنید. این کار شما را برای تصمیم گیری بهتر در خرید یاری خواهد کرد.

کانال تلگرام