تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / سرنگ / فروش سرنگ انسولین با قیمت کارخانه

فروش سرنگ انسولین با قیمت کارخانه

فروش سرنگ انسولین ایرانی با چه قیمت هایی انجام می شود؟ انواع سرنگ انسولین ایرانی کدامند؟ آیا تفاوت هایی بین سرنگ انسولین خارجی مانند bd و برندهای داخلی همچون آوا، سها و حلما وجود دارد؟ قیمت کارخانه سرنگ انسولین سرجدا حلما اکنون ۴۲۰ تومان است.

سرنگ انسولین

سرنگ انسولین نوعی خاصی سرنگ است که برای تزریق انسولین در بیماران مبتلا به دیابت طراحی شده است تا احساس درد را به کمترین مقدار خود برساند. سرنگ های انسولین عمدتاً دارای سه بخش هستند که بگونه ای طراحی شده اند که راحتی کاربر را به همراه داشته باشد. بدن افراد مبتلا به دیابت نوع یک بدلیل کم کاری پانکراس در تولید انسولین نمی تواند بخوبی قند خون را کنترل کند. بنابراین این افراد انسولین مورد نظر خود را از طریق تزریق های روزانه با سرنگ انسولین و یا ابزار دیگر دریافت می کنند.

تعدد تزریق ها همراه برای این افراد همواره اضطراب آور بوده است. این موضوع موجب شده تا شرکت های پیشرو در تولید سرنگ های انسولین همواره بدنبال بهینه سازی سرنگ های تزریق انسولین باشند.

انواع سرنگ انسولین ایرانی

سرنگ های انسولین ایرانی با برندهای گوناگونی عرضه می شوند. آنچه در فروشگاه های اینترنتی به چشم می خورد محبوبیت برندهای حلما، آوا و سها است. اما برندهای دیگر نیز مزیت های خاص خود را دارند. تا کنون تحقیق جامعی در خصوص تفاوت کیفیت سرنگ های انسولین ایرانی با یکدیگر انجام نشده است.

فروش سرنگ انسولین به قیمت کارخانه

فروش سرنگ انسولین ایرانی مانند آوا، حلما و سها با توجه به کیفیت و قیمت مناسب آن نسبت به همتای خارجی خود محبوبیت و طرفداران خاص خود را دارد. فروش سرنگ انسولین به صورت عمده بدون واسطه به قیمت کارخانه از سوی بازرگانی رزمد بگونه ای است که قیمت تمام شده سرنگ انسولین برای فروشندگان تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه ها و مصرف کنندگان گرامی بسیار مناسب و ارزان است.

کانال تلگرام