قیمت انواع سوزن طب سوزنی به صورت عمده برای مراکز درمانی

قیمت انواع سوزن طب سوزنی برای مراکز درمانی توسط بازرگانی رزمد بصورت عمده محاسبه می شود. سوزن های طب سوزنی با برندهای گوناگونی ساخت کشورهای جنوب شرقی آسیا از جمله تونی TONY، دانگ بنگ و غیره در بازار ایران به فروش می رسد. برای مثال قیمت خرید یک بسته 500 تایی سوزن شن لانگ 18*13 در حال حاضر 98 هزار تومان است.

انواع سوزن طب سوزنی

علاوه بر سوزن های فیلیفورم که در ایران بیشتر مورد استفاده است سوزن های تخصصی دیگری وجود دارد که عبارتند از:

  • Three-edged needle
  • Plum blossom needle
  • Intradermal needles
  • Press needles

سوزن یا همان نیدل فیلیفورم بر اساس ویژگی های خاصی همچون نوع هندل، طول، ضحامت و کاربرد طبقه بندی می شوند. برای مثال سوزن هایی که کاربرد آکوپانچر دارند در دو نوع با هندل دارای لوپ یا بدون لوپ هستند.

قیمت انواع سوزن طب سوزنی به صورت عمده

با توجه به اینکه در حال حاضر برندهای گوناگونی از سوزن های طب سوزنی موجود می باشد و همچنین برای بدست آوردن قیمت روز محصولات تماس با بخش فروش الزامیست. تماس با ما می تواند اطلاعات دقیقی را در اختیاری شما بگذارد تا بتوانید بهترین تصمیم گیری برای خرید را انجام دهید.

بیشتربخوانید: خرید دستکش نیتریل آبی

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]شما می توانید با دریافت پیش فاکتور و مقایسه مناسب قیمت ها، اطلاعات دقیقی را بدست آورید تا بهترین کمک برای تصمیم گیری در خرید باشد.[/box]

مراکز درمانی و نحوه سفارش

مراکز درمانی گوناگون همچون بیمارستانها، کلینیک های زیبایی، مراکز طب سوزنی، فیزیوتراپی ها و مراکز جامع توان بخشی از جمله بخش هایی هستند که به سوزن های طب سوزنی و برخی دیگر از سوزن فیزیوتراپی نیاز پیدا می کنند. اغلب این مراکز با مشکل خرید با قیمت مناسب روبرو هستند، زیرا عموماً از بنکداران تجهیزات پزشکی خرید کرده و بدلیل حجم سفارش پایین به قیمت بالاتری خرید می کنند.

بیشتربخوانید: خرید دستکش لاتکس

برای خرید مستقیم از واردکننده با بخش فروش بازرگانی رزمد تماس بگیرید تا از مزایای خرید به صورت عمده آگاهی یابید.