فروش دستکش نیتریل صادراتی با قیمت کارخانه

مرکز فروش دستکش نیتریل کجاست؟ دستکش نیتریل صادراتی را با قیمت کارخانه از کجا بخریم؟ قیمت خرید دستکش نیتریل آبی مالزی و ایرانی چقدر تفاوت دارد؟ قیمت دستکش نیتریل مشکی در بازار دستکش پزشکی ایران چقدر است؟ نمایندگی دستکش نیتریل چه محصولات دیگری را عرضه می کند؟ برای خرید دستکش نیتریل آزمایشگاهی از کجا مشورت بگیریم؟

دستکش نیتریل چیست؟

صنایع مختلف از صنعت مواد غذایی تا امور پزشکی و بسیاری از متخصصان آزمایشگاهی به صورت روزانه از دستکش های نیتریل استفاده می کنند. نیتریل به عنوان یک ماده خام در صنایع گوناگون نیز استفاده می شود. با توجه به ساختار شیمیایی آن و مواد خام به دستکش های نیتریل، این دستکش ها به اندازه کافی مقاوم هستند تا بتوانند در برابر مواد شیمیایی و مواد عفونی محافظت مد نظر را به عمل آورند.

در تولید دستکش های نیتریل، مواد مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین منظور ضد آلرژی هستند. مواد اصلی مورد استفاده در ساخت آن ها عبارت از اکریلونیتریل و بوتادین است که در آن لاستیک نیتریلی از منابع مصنوعی و غیر طبیعی بدست می آید. مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی دارند و به سادگی تغییر شکل نمی دهند.

این دستکش ها در مقایسه با دستکش لاتکس و دستکش وینیل از ویژگی های خاصی برخوردار است بگونه ای که هم در امور صنعتی و هم پزشکی کاربر فراوانی دارد. در حال حاضر دستکش نیتریل ایرانی از بازار خوبی برخوردار است و می توان در آینده امیدوار بود که حجم صادرات ایران در این حوزه بصورت گسترده ای افزایش یابد.

 

نمایندگی فروش دستکش نیتریل

تولید کننده دستکش نیتریل و حتی وارد کننده دستکش نیتریل بدلیل تقسیم حجم سفارشات خود پخش دستکش نیتریل را به نمایندگان خود واگذار می کنند. بنابراین در اغلب استان ها نمایندگانی وجود دارند که کار فروش دستکش پزشکی را انجام می دهند. از سوی یک دیگر نمایندگی مرکزی فروش دستکش نیتریل سیستمی را راه اندازی کرده است که از طریق آن می توان خرید آنلاین دستکش معاینه را بصورت عمده انجام داد.

نمایندگی مرکزی پخش انواع دستکش لاتکس، وینیل و جراحی را انجام می دهد. از مهمترین وظایف این نمایندگی ها تسهیل فرایند خرید دستکش نیتریل است. بنابراین می توان برای خرید دستکش نیتریل مشکی و آبی از طریق نمایندگی مرکزی اقدام کرد.

خرید دستکش نیتریل آبی

دستکش نیتریل آبی علاوه بر بیمارستان ها و مراکز درمانی در امور آزمایشگاهی و دندانپزشکی نیز بسیار پر کاربرد است. عمده بازار دستکش نیتریل آبی در ایران متعلق به دستکش های مالزی است، هر چنـــــد که در ایران نیز دستکش نیتریل تولید می شود. اما تولیدات داخلی نشان می دهد که بزودی بازار دستکش نیتریل اصفهان، تهران، مشهد، کرج، شیراز و تبریز به سمت دستکش ایرانی تمایل پیدا می کند.

البته های محصولات مالزی رقیب تولیدات داخلی محسوب می شوند. از شناخته شده ترین برندها می توان به دستکش نیتریل spa و دستکش نیتریل evolve اشاره کرد. همانگونه که در بالا گفته شد بهترین و مقرون به صرفه ترین روش خرید دستکش نیتریل آبی همان خرید آنلاین است. خرید دستکش نیتریل رنگی با قیمت مناسب برای بسیاری از مراکز دغدغه است. مثلا در دندانپزشکی مصرف دستکش معاینه نیتریل بسیار بالاست و هر کلینیک بصورت مجزا حجم مصرف بالایی دارد.

قیمت دستکش نیتریل مشکی

دستکش نیتریل مشکی در میان انوان دستکش یکبار مصرف پزشکی از قیمت بالاتری برخوردار است. ضخامت این نوع دستکش بسیار خوب است و برای کارهای صنعتی، آرایشی بهداشتی و درمانی بسیار مناسب است. مقاومت فیزیکی بالای این نوع دستکش آن را به محصولی منحصر به فرد تبدیل کرده است.

فروش عمده دستکش نیتریل مشکی از طریق نمایندگی ها و سیستم خرید آنلاین انجام می شود. در ایران نیز به تازگی تولید دستکش های مشکی آغاز شده است. بسیاری از مشاغل بر این محصول نام حوزه خود مانند دستکش آرایشگری مشکی، دستکش آشپزی مشکی و یا دستکش آزمایشگاهی مشکی را نهاده اند. در حال حضر قیمت عمده دستکش نیتریل مشکی بین 36 تا 40 هزار تومان است.

خرید دستکش آزمایشگاهی

از آنجا که دستکش های وینیل و نیتریل در امور آزمایشگاهی بدلیل برخورد  و تماس کاربر با مواد مختلف، بسیار پر کاربرد است نام دستکش آزمایشگاهی را برای آنها به کار می برند. این نوع دستکش ها در انواع آزمایشگاه ها چه صنعتی و چه بیولوژیکی و غذایی مورد استفاده است.

دستکش نیتریل به دلیل ویژگی های فوق العاده در برابر تغییرات شیمیایی و فیزیکی محیطی کمترین تغییر شکل را نشان می دهد. از این رو، بسیار در آزمایشگاه و صنایع به کار می روند. برای اطلاع از لیست قیمت ها، مشاوره و شرایط خرید دستکش آزمایشگاهی و انواع دیگر دستکش یکبار مصرف می توانید با مشاوره فروش ما در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی دستکش نیتریل

سیستم آنلاین خرید دستکش ها پزشکی بصورت عمده اولین بار توسط سایت بازار دستکش پزشکی ایران پایه ریزی شد. این سایت متعلق به بازرگانی رزمـــد است. صنایع مختلف، فروشندگان تجهیزات پزشکی، فروشندگان لوازم یکبار مصرف و فروشگاه های لوازم آرایشگری به راحتی می توانند در این سیستم برای خریدهای عمده دستکش نیتریل و دیگر دستکش ها ثبت سفارش انجام دهند.