مرکز فروش دستکش سربی لاتکس بدون واسطه

مرکز فروش دستکش سربی لاتکس بدون واسطه در کشور اقدام به فروش این محصول در سایزهای مختلف می کند. این دستکش برای کاهش اثرات اشعه ایکس استفاده می شود.

مرکز فروش دستکش سربی لاتکس در کشور اقدام به فروش این محصول بدون واسطه در سایزهای مختلف می کند. این دستکش که باعث کاهش اثرات اشعه ایکس می شود را می توانید بدون واسطه از این مراکز تهیه نمایید.

مرکز فروش دستکش سربی لاتکس در کشور

مرکز فروش دستکش سربی لاتکس

مراکز فروش دستکش سربی لاتکس در کشور باید بدانند که محصول خاصی را قرار است بفروشند! پس تمام نکات ایمنی و بهداشتی را در مورد آن باید رعایت کنند! از جمله این نکات می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • این محصول باید دور از نور خورشید باشد
 • این محصول باید به دور از رطوبت باقی بماند
 • این محصول را باید در جای خشک نگهداری کنند
  و …

اگر به این نکات توجه شودف قطعا یک محصول با کیفیت را به مشتریان خود عرضه خواهند کرد!

کارشناسان فروش دستکش لاتکس سربی

کارشناسان فروش دستکش سربی باید تمام اطلاعات لازم را به مشتری خود بدهند و در مورد آن به صورت کامل با مشتری حرف بزنند که مبادا، مشتری این محصول را به اشتباه خریداری کند.

به عنوان مثال موارد مصرف، طریق نگهداری، نحوه استفاده و … از جمله مواردی هستند که باید از سوی کارشناس فروش به خریدار گفته شود و حتما ذکر شود که به آنها توجه کنند تا این دستکش نهایت کارکرد و مزایایش را برای آنها به ارمغان بیاورد.

خریداران دستکش سربی لاتکس

خریداران دستکش لاتکس اغلب کسانی هستند که در مقابل اشعه ایکس قرار دارند! در چنین زمانی این افراد از این دستکش استفاده می کنند که در برابر ضرر های این اشعه در امان باشند.

این خریداران هم به تمام نکات بهداشتی و ایمنی محصول در زمان خرید می بایست توجه نمایند تا مبادا محصولی را خریداری کنند که بی کیفیت است.

آنها قرار است با اشعه ایکس کار کنند! یعنی یک اشعه خطرناک و اگر بخواهند از دستکش های بی کیفیت استفاده کنند، طولی نخواهد کشید که در معرض خطرات این اشعه قرار خواهند گرفت.

موارد استفاده از دستکش سربی

مرکز فروش دستکش سربی لاتکس

از دستکش سربی در موارد مختلفی استفاده می شود. در واقع در چنین مکان هایی می توان گفت که استفاده از دستکش سربی لازم هم می باشد و اگر استفاده نکنندف خطراتی دامن گیر آنها خواهید بود.

برخی از جاهایی که از این دستکش استفاده می شود، به شرح زیر می باشد:

 • اتاق عمل آنژیوگرافی
 • اتاق عمل ارتوپدی
 • اتاق عمل اورولوژی
 • فلوروسکوپی
  و …

این دستکش با انعطاف پذیری فوق العاده اش ضمن جذب اشعه مناسب بسته به مدلش در مواردی مانند مواردی که در بالا ذکر کردیم، استفاده می شود.