دستکش معاینه وینیل با ارزان ترین قیمت

دستکش معاینه وینیل به عنوان یک دستکش پزشکی کاربرد بسیار گسترده ای در حوزه های مختلف دارد. بنابراین اطلاع از قیمت دستکش وینیل برای صنایع مختلف بسیار جذاب است. قیمت خرید اینترنتی دستکش وینیل بصورت عمده بطور میانگین حدود 19 هزار تومان است. قیمت دستکش وینیل حریر نیز تقریبا نزدیک به همین مقدار است. فروش عمده دستکش جراحی ارزان توسط سایت های مختلفی انجام می شود. می توانید با مراجعه به بازار هم خرید عمده را از فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها انجام دهید.

مشخصات دستکش وینیل متریال به کار رفته در دستکش وینیل باعث شده این دستکش ها نرم و قابل انعطاف باشند. برخلاف دستکش لاتکس ضخیم و آزادتر هستند و به دست نمی چسبند. دستکش های معاینه وینیل طوری طراحی شده اند که دستها درون دستکش آزادانه و راحت قرار می گیرند و از آلودگی دست ها جلوگیری می کنند.

پخش دستکش وینیل از طریق نمایندگی های دستکش معاینه وینیل در سراسر ایران انجام می گردد. خرید دستکش وینیل بدون پودر با برندهای گوناگون مورد مصرف بسیاری از مشاغل از جمله صنایع غذایی، نقاشی، مونتاژ و غیره می باشد. خرید اینترنتی دستکش وینیل بصورت عمده برای شرکت های پخش و کارخانه جات صنعتی یک مزیت کاهش وسایل مصرفی به حساب می آید.

تولید کننده دستکش وینیل دستکش وینیل نوعی دستکش یکبار مصرف است. این دستکش ها از یک ماده مصنوعی بنام pvc ساخته شده است. آنها اغلب در صنعت تولید استفاده می شوند. دستکش معاینه وینیل از نیتریل و لاتکس خاصیت الاستیکی کمتری دارد. این موضوع راحتی استفاده از این دستکش را افزایش می دهد.

افزایش روز افزون وارد کننده های دستکش های وینیل این امکان را برای همکاران گرامی فراهم می آورد که آزادی عمل بیشتری در انتخاب نوع محصول داشته باشند. اما آنچه که مهم است انتخاب دستکشی با کیفیت و قیمت مناسب است. تولید کننده های داخلی دستکش وینیل سعی بر آن داشته اند که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمتی ارزان تر نسبت به همتا های خود ارائه دهند. نمایندگی های دستکش معاینه وینیل توزیع و پخش دستکش وینیل را در سراسر ایران بر عهده دارند.

خرید اینترنتی دستکش وینیل دستکش های معاینه وینیل، دستکش های راحت و انعطاف پذیری به شمار می آیند که جایگزین مناسبی برای دستکش های لاتکس هستند. چراکه باعث آلرژی در افرادی که به لاتکس حساسیت دارند نمی شود. دستکش های نتیریل هم فاقد مواد آلرژی زا است. قیمت دستکش وینیل بسیار مناسب تر از سایر دستکش هاست و دارای صرفه اقتصادی است.

پخش دستکش وینیل بصورت سراسری توسط بازرگانی رزمد انجام می شود. برای اطلاع از شرایط آن و نحوه خرید می توانید با بخش فروش بازرگانی رزمد تماس حاصل فرمایید.

دستکش نیتریل دستکش های نیتریل مشکی دستکش های صنعتی هستند که در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارند این دستکش ها ضیخیم تر از سایر دستکش های نیتریل هستند که باعث می شود کاربرها به مدت طولانی تری از دستکش ها استفاده کنند و نیاز به تعویض مداوم نداشته باشند. حجم سفارش، قیمت روز ارز و برند بر قیمت دستکش نیتریل مشکی اثرگذار است.

دستکش نیتریل آبی بیشتر مورد مصرف امور پزشکی و آزمایشگاهی است. خرید دستکش نیتریل آبی از طریق نمایندگی های این دستکش در سراسر ایران امکان پذیر است. در حال خرید اینترنتی دستکش نیتریل مشکی در حجم های بالا از کانال بازرگانی تجهیزات پزشکی رزمد امکان پذیر است.

دستکش معاینه وینیل با ارزان ترین قیمت

بزرگترین تولید کننده دستکش جراحی در ایران

بزرگترین تولید کننده دستکش جراحی در ایرانبزرگ ترین تولید کننده دستکش جراحی در ایران، محصولش را در مدل های متنوع و رنگ های گوناگونی به بازار عرضه می کند. دستکش جراحی ایرانی را تولیدی های مختلفی هستند که روانه بازار خرید و فروش می نمایند. از این لحاظ می شود گفت که ایران بهترین دستکش های جراحی را تولید می نماید که حتی به کشورهای گوناگون صادر می کند.

فروش دستکش جراحی تولیدی های بزرگ در ایران از طریق مراجع مختلفی انجام می شود. بیشتری این تولیدی ها پس از بسته بندی، محصول شان را به نمایندگی هایی که در سراسر کشور دارند، ارائه می دهند. این گونه مشتریان می توانند به این شعب مراجعه کرده و اقدام به خرید بهترین نوع دستکش جراحی کنند.

خرید دستکش جراحی ساخته شده در ایران که از کیفیت خوبی هم برخوردار می باشد، در کنار این که می تواند با نرخ ارزان تری انجام شود، کمکی هم برای تولید کننده خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های گوناگون ضمن تهیه، قیمت دستکش معاینه را هم به دست آورید و آن را حتی خریداری نمایید.

تولید دستکش جراحی در کشور از جنس های متنوعی صورت می گیرد که با سر زدن به منابع خرید و فروش می توان از نزدیک کیفیت شان را بررسی کرد.

مرجع خرید و فروش دستکش های پزشکی

مرجع خرید و فروش دستکش های پزشکیدستکش های پزشکی در ایران به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می شوند. برای خرید عمده باید به مراجعی که تولید کننده و پخش کننده می باشند، سر زد. برای نمونه، شما به عنوان مشتری کلی، باید به شرکت های تولید کننده و یا شرکت هایی که این محصول را وارد می نمایند، سر بزنید.

همچنین نمایندگی های این شرکت ها نیز عرضه کننده انواع دستکش های پزشکی می باشند که شامل دستکش دندانپزشکی، دستکش جراحی و دستکش معایه هستند. البته این گونه از دستکش ها موارد کاربرد زیادی دارند که در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت. در هر صورت خرید عمده می تواند کم هزینه تر تمام شود.

اما برای خرید جزئی این گونه از دستکش ها، می شود به داروخانه ها و یا فروشگاه هایی که محصولات بهداشتی را عرضه می نمایند، مراجعه نمود. در این فروشگاه ها با قیمت های متفاوتی دستکش بهداشتی عرضه می شوند. شما می توانید هر برندی را که نیاز دارید از این طریق خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.

در بازار، فروشندگان گوناگونی را می توان پیدا کرد که بهترین نوع دستکش ها را به فروش می گذارند. خرید این کالا از سایت های اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد.

معرفی مدل های مختلف دستکش های پزشکی

معرفی مدل های مختلف دستکش های پزشکیدر مراکز خرید و فروش تجهیزات پزشکی، با انواع دستکش پزشکی مواجه می شویم. در این مراکز، دستکش ها با جنس های متفاوتی عرضه می شوند که هر کدام شان دارای کاربردهای متفاوتی هستند. هر یک از این مدل ها، خود نیز دارای طرح های متنوعی هستند. با همه این ها برای خرید باید به فروشگاه های معتبر سر بزنید.

این گونه خواهید توانست که با کیفیت ترین نوع دستکش ها را در مدل های گوناگونی تهیه کرده و ضمناً با قیمت ارزان هم خرید را انجام دهید. اما مدل های دستکش های پزشکی را می توان این گونه معرفی کرد:

 • دستکش نیتریل
 • دستکش لاتکس
 • دستکش وینیل

مهمترین ویژگی های دستکش های جراحی

مهمترین ویژگی های دستکش های جراحیمهمترین ویژگی های دستکش های جراحی این است که در گام نخست بدن تان را از هر گونه آلودگی و میکروب هایی ایمن می نماید. در هنگام معاینه و یا جراحی، طبعاً شما به افراد متعددی باید دست بزنید که بیماری های متفاوتی را دارا می باشند. با استفاده از این دست کش ها به راحتی می توانید به روند معاینه جراحی ادامه دهید.

در پهلوی این مسئله، باید گفت که دستکش های جراحی، بسیار منعطف می باشند. در این دستکش ها انگشتان به راحتی حرکت می کنند و به نوعی فکر می کنید که هیچی دستان نمی باشد. همچنین باید متذکر شد که دستکش بیمارستانی، از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و به زودی نیز سوراخ و یا کنده نمی شود.

از طرف دیگر، این گونه از محصول، ارزان است و کاربردهای متفاوت دیگری هم دارد. از دستکش های جراحی می شود در امور مختلف دیگری هم استفاده کرد.

در هر حال، بکارگیری از دستکش های جراحی در اتاق عمل، یکی از قوانین اصلی می باشد و به دلیل حساسیت بالایی که دارد، اکثر مصرف کنندگان به دنبال محصولی هستند که از هر لحاظی تضمین شده باشد. به همین سبب است که در بازار ما تنوع زیادی از این گونه کالا را مشاهده می نماییم.

فروشنده انواع دستکش های لاتکس، وینیل و نیتریل

فروشنده انواع دستکش های لاتکس، وینیل و نیتریلفروشنده انواع دستکش لاتکس، وینیل و نیتریل را می توان در مراکز مختلفی به آسانی پیدا کرد. این گونه از فروشندگان به صورت کلی و جزئی محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. برای این که بتوانید بهترین نوع دستکش های پزشکی را تهیه کنید، بهتر است که به فروشندگان معتبر سر بزنید.

در بازار تجهیزات پزشکی، می شود این گونه از دستکش ها را که تولید شده در داخل و بیرون از کشور می باشند، به سادگی پیدا کرد. در این زمینه می توان گفت که کارخانه جات تولیدی، شرکت های وارد کننده و سایر فروشگاه های سطح شهر و فضای مجازی، فروشنده این محصول می باشند.

شما همچنین قادر هستید که به فروشندگان مجازی در کنال ها و سایت های معتبر برای خرید این نوع از دستکش ها مراجعه کنید. از این طریق به راحتی خواهید توانست که ارازن ترین نوع دستکش را با کیفیت بالات به صورت عمده و تکی خریداری کنید. سایت های زیادی می باشند که عرضه کننده این گونه از کالا هستند.

فروش عمده دستکش جراحی ارزان

فروش عمده دستکش جراحی ارزانفروش عمده دستکش جراحی ارزان را شرکت هایی انجام می دهند که این گونه از محصول را تولید و یا وارد می کنند. این شرکت ها برای فروش بهتر محصول خود، تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان شان در نظر می گیرند. آنان تامین کننده اصلی این کالا در کشور به شمار می روند و مرجع فروش عمده می باشند.

شما می توانید به این کارخانه ها و شرکت ها که در اقصی نقاط ایران فعالیت می کنند، سر زده و اقدام به خرید عمده دستکش ها نمایید. به این شکل خواهید توانست که با قیمت پایینی، محصول را تهیه کرده و با این کار، از لحاظ اقتصادی سود زیادی ببرید. خرید به شکل کلی، به صرفه تر می باشد و ارزان تمام می شود.

خریداران عمده این محصول، مراکز درمانی گوناگون و همین طور، داروخانه ها و فروشگاه های لوازم بهداشتی می باشند. آنان همچنین به شعبه های شرکت های تولیدی و وارداتی برای خرید عمده مراجعه می نمایند. شعب در بیشتر شهرهای کشورمان در حال فعالیت و فروش محصولات کارخانه می باشند.

فروش عمده از طریق سایت های رسمی اینترنتی نیز صورت می گیرد. از این طریق می توانید خرید دستکش نیتریل، لاتکس و وینیل را به راحتی انجام دهید.

شرکت پخش دستکش های پزشکی در کشور

شرکت پخش دستکش های پزشکی در کشورشرکت پخش دستکش های پزشکی در کشور، انواع مختلفی از این گونه کالا را در به شهرهای گوناگونی توزیع می کند. در واقع باید گفت که کارخانه های تولیدی پخش کننده اصلی محصولات خود نیز می باشند. آنان از طریق زمین  و هوا دستکش ها را به سرتاسر کشور توزیع می نمایند و به این شکل می توانند سود بیشتری به دست آورند.

خرید دستکش معاینه به صورت کلی و جزئی از این پخش کنندگان امکان پذیر است. آنان مرجع مورد اعتمادی در این عرصه به شمار می روند؛ زیرا که کالای با کیفیت و در همین حال بسیار مرغوب را در دسترس مصرف کنندگان می گذارند. این شرکت های پخش، دارای سایت های اینترنتی رسمی هم هستند.

از این طریق نیز مشتریان قادر خواهند بود که هر گونه دستکش پزشکی ای که نیاز دارند، تهیه کنند. این شرکت ها در اسرع وقت محصول مورد نظر را در اختیار خریداران خود قرار می دهند.

لیست قیمت انواع دستکش های جراحی

لیست قیمت انواع دستکش های جراحیلیست قیمت انواع دستکش های جراحی را می شود با مراجعه به فروشگاه های گوناگونی، تهیه کرد. برای آن دست از مشتریانی که می خواهند از تازه ترین نرخ های این کالا با خبر شوند، توصیه می شود که به مراجع آنلاین هم سری بزنند. در فروشگاه های آنلاین، به آسانی می شود قیمت های این گونه از محصول را به دست آورد.

در کنار این باید گفت که قیمت دستکش های جراحی به موارد مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

 • نوع خرید
 • برند تولید کننده
 • خارجی و یا داخلی بودن محصول
 • اندازه، طرح و رنگ
 • و کیفیت دستکش های جراحی

عرضه انواع دستکش پزشکی با قیمت کارخانه

عرضه انواع دستکش پزشکی با قیمت کارخانهعرضه انواع دستکش پزشکی با قیمت کارخانه ها مراکز متفاوتی در سر تا سر کشور انجام می دهند. برای این کار نیاز است که تا بیشتر جستجو کنید. هنگام ورود به بازارهای مختلف آشکارا خواهید توانست فروشندگانی را بیابید که این گونه از محصول را به قیمت تمام شد کارخانه در اختیارتان قرار می دهند.

این گونه قیمت دستکش جراحی و پزشکی پایین حساب می شود و خریدار سود خوبی می تواند از این نظر ببرد. از جانب دیگر، این گونه فروش به نفع فروشنده هم هست، چون از این طریق می تواند مشتریان بیشتری پیدا کند و فروشش را بالا ببرد. این گونه سود بالاتری هم خواهد برد.

بیشتر بخوانید: سوزن طب سوزنی

در کل، می توان این گونه گفت که شرکت های تولید کننده می کوشند تا از طریق نمایندگی ها و سایت های مختلفی که راه اندازی کرده اند، محصول خود را با قیمت های تولید شده عرضه کنند. آنان به همین دلیل در شهرهای گوناگون کشورمان، نمایندگی هایی را ایجاد کرده اند و در همین حال تبلیغات گسترده ای را در سایت های مختلف می نمایند.

تولید کننده دستکش های بهداشتی در ایران

تولید کننده دستکش های بهداشتی در ایرانتولید کننده دستکش های بهداشتی در ایران، این محصول را به اشکال مختلفی به بازار عرضه می کند. در مراکز خرید و فروش، آن شمار از تولیدی هایی مطرح هستند که کالای شان از کیفیت خوبی برخوردار باشد. از این دست تولیدی ها در ایران کم نیستند؛ زیرا که دستکش های بهداشتی ایرانی، از جمله مرغوب ترین کالاها محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: فروش دستکش لاتکس مشکی

از جانب دیگر، تولیدی ها گوناگون در تلاش هستند که علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، محصول شان را به کشورهای مختلفی صادر کنند. از این طریق می توانند محصول شان را بیشتر عرضه نمایند و در عین حال، کالای ایرانی را در خارج از مرزها، معرفی کنند. در گوشه و کنار ایران، شرکت های تولیدی دستکش بهداشتی فعال هستند.

آنان برای فروش، شیوه های متفاوتی را در پیش می گیرند. عمدتاً این تولیدی ها سعی شان بر این است که به وسیله شعبی که ایجاد کرده اند، محصولات خود را عرضه نمایند. اگر شما نیاز به دستکشی دارید که از لحاظ کیفی و قیمت مناسب باشد، پس بهترین گزینه این است که به این شعب سر بزنید و خرید بهترین نوع کالا را انجام دهید.

تولید کنندگان متعددی که در کار ساخت این دستکش ها می باشند، آن را طوری طراحی کرده اند تا بشود از آن ها در امور مختلفی استفاده کرد.

مرکز خرید دستکش های یکبارمصرف جراحی

مرکز خرید دستکش های یکبارمصرف جراحیاز مرکز خرید دستکش های یکبار مصرف جراحی، می شود این نوع از کالا را در مدل ها و رنگ های متفاوتی تهیه نمود. در این مراکز، دستکش های ساقه بلند و مچی عرضه می شوند که رنگ هایی مانند: قرمز، مشکی، سیاه، بنفش و غیره را دارا هستند. این گونه مراکز در شهرهای مختلفی از شهرمان فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید: دستکش معاینه وینیل

در کنار این، می توان با مراجعه به این مراکز به صورت کلی و جزئی خرید این کالا را انجام داد. در مراکز گوناگون، برندهای متفاوتی از این نوع محصول ارائه می شود. همان گونه که در بالا هم توضیح داده شد، دستکش ها از جنس های مختلفی تولید می شوند که هر یک از آن ها را می توان به این شکل از بازار خریداری کرد:

 • دستکش ها با پودر
 • دشتکش ها با پودر کم
 • و دستکش های بدون پودر

عرضه دستکش های جراحی صادراتی

عرضه دستکش های جراحی صادراتیعرضه دستکش های جراحی صادراتی را به خارج از کشور، شرکت های تولیدی و به همراه گروه های بازرگانی متفاوتی انجام می دهند. این شرکت ها برای این که سود بیشتری کسب کنند و در همین حال ارز آوران خوبی باشند، دستکش های را می کوشند که به کشورهای متعددی ارسال نمایند. بیشتر این کار به کشورهای همسایه صورت می گیرد.

در این زمینه باید گفت که شرکت های تولیدی و بازرگانی زیادی فعالیت می کنند. آنان سعی شان در این است که با بهترین جنس ها و مواد اولیه دستکش مورد نیاز بازارهای خارجی را تامین کنند. یکی از موارد بسیار مهم در فروش بهتر محصولات، این است که کالا از کیفیت خوبی برخودار باشد.

در کنار این، عرضه کنندگان این محصول با داشتن مجوزها رسمی و همچنین با در نظر گرفتن شرایط صادرات، دستکش ها را ارسال می نمایند. آن ها همچنین طبق تقاضای کشور مقصد، محصول شان را تولید می کنند. این شرکت ها همه استانداردهای روز را در بخش تولید کالای صادراتی در نظر دارند.

بیشتر بخوانید: دستکش لاتکس دندانپزشکی

باید گفت که دستکش های تولید شده در ایران، به دلیل کیفیت و قیمت مناسبی که دارند، فروش شان در بازار های خارجی خوب توصیف شده است.